Letní fotbalový kemp mladších žáků a st. přípravek 6. ročník - 2019
Kdy
- 1. 7. 2019 - 6. 7. 2019
Kde
- Penzion Relax centrum Gól Loučná nad Desnou - Rejhotice
Více o akci
Termíny:
-
1. turnus 1. 7. - 6. 7. 2019 - ml. a st. přípravka
Místo:
Penzion Gól Loučná nad Desnou
Rejhotice 166
Věková kategorie:
-
1. turnus - ročník nar. 2007 - 2010
Cena:
4 000,-
Cena zahrnuje:
-
ubytování, celodenní stravu
-
kompletní pitný režim, tréninkový program pod dohledem profitrenérů mládeže FAČR, regeneraci
-
doprovodný program-bowling, stolní tenis, plážové sporty
-
atletická a gymnastická průprava
-
dárky od sponzorů, projekce, dres s logem tréninkového kempu, autogramiádu s profesionálními hráči fotbalu, grilování
Přihláška na letní fotbalový kemp
K 1. 5. 2019 byla kapacita fotbalového kempu naplněna na 100% a nové děti již nemůžeme letošní rok přijmout ! Prosím rodiče, kteří ještě nezaplatili částku 4 000 kč, ať tak učiní nejpozději do 31. 5. 2019 !!!
č. ú. 557449841/0100 VS rodné číslo dítěte
Další informace budou k 1.6.2019 již s pokyny na kemp !
Seznam přihlášených
2011
Marek Berka - FK Šumperk
Jonáš Kratochvíl - SK Sigma Olomouc
David Dokoupil - FK Šumperk
David Lakomý - FK Šumperk
Patrik Turza – FK Zlaté Hory
Bohumil Prejda – FK Šumperk
David Fojtík – FK Šumperk
Jaroslav Pospíšil – FK Šumperk
Jakub Daniel – FK Šumperk
Štěpán Chlopčík – FK Zlaté Hory
Jakub Ratimorský – SFC Opava
2010
Antonín Jurenka – SK Miletín
Adam Bronda – SK Řetězárna Česká Ves
Jonáš Robotka - SK Řetězárna Česká Ves
Vojtěch Koper – FK Zlaté Hory
Václav Kolb – SK Lipová Lázně
2009
Tomáš Rössler – SK Rybník
Štěpán Pietkiewicz – SK Rybník
František Petřík – SK Miletín
Patrik Atanasiadis – FK Zlaté Hory
Samuel Hečko – SK Řetězárna Česká Ves
Saša Vejchoda – FK Šumperk
Tomáš Vaculík – TJ Velké Losiny
Karolína Koryčanová - SK Lipová Lázně
Veronika Bergerová - SK Lipová Lázně
Beáta Oulehlová – SK Lipová Lázně
Bedřich Šimek – SK Lipová Lázně
Lucas Brych – SK Lipová Lázně
2008
Jan Boháč – 1.FC Viktorie Přerov
Jakub Lisner – TJ Velké Losiny
Kristán Suchý – SK Řetězárna Česká Ves
Tereza Opravilová – FK Šumperk
Patrik Lakomý – FK Šumperk
Tomáš Navrátil – TJ Velké Losiny
Matěj Tluchoř - TJ Jiskra Rapotín
Jonáš Hruška - Modřice
Matyáš Pospíšil – TJ Jiskra Rapotín
2007
Teodor Kedroníček – Jiskra Rapotín
Teo Uhnák – SK Líšeň
Petr Doubrava - SK Uničov
Aleš Suchomel - SK Líšeň
Dominik Buchal - SK Lipová Lázně
Richard Koryčan - FK Šumperk
_____________________________
Kapacita naplněna k 1. 5. 2019